Usługi asystenckie

Polski Związek Niewidomych Okręg Podkarpacki realizując projekt „Asystent – moimi oczami”, dofinansowany ze środków PFRON-u; informuje, że w kwietniu ruszają usługi asystenckie w następujących miastach: Rzeszów, Jarosław, Tarnobrzeg, Przemyśl, Stalowa Wola, Strzyżów, Jasło, Krosno. Natomiast od maja ruszą usługi asystenckie także w Brzozowie. Także od kwietnia specjalista ds. rehabilitacji podstawowej będzie umawiał się indywidualnie z Uczestnikami projektu. Centrala projektu czynna jest dla Uczestników projektu codziennie od pn. do pt., w godzinach 7:30 – 14:30, i zlokalizowana jest w lokalu PZN OP przy ul. Hetmańska 9 w Rzeszowie, pok. 14; tel. 662 177 567, email: pznprojekt@gmail.com. Przy czym ze względu na zaistniałą sytuację wprowadzenia stanu epidemii w państwie – pozostaje kontakt wyłącznie telefoniczny lub e-mailowy.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. tel. 662 177 551 – rekrutacja do projektu.

#opisujemy: poniżej znajduje się obrazek przedstawiający logo PFRON-u

Ten wpis został opublikowany w kategorii ASYSTENT - MOIMI OCZAMI, Projekty, STRONA GŁÓWNA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.