Projekt: „Asystent – moimi oczami” edycja 2024/25

Na obrazku znajduje się flaga Rzeczpospolitej Polskiej i godło#opisujemy: na obrazku powyżej znajdują się barwy Rzeczypospolitej Polskiej i wizerunek godła Rzeczypospolitej Polskiej

Polski Związek Niewidomych Okręg Podkarpacki realizuje w okresie: 1.04.2024 r. – 31.03.2025 r. projekt: „Asystent – moimi oczami” dzięki dofinansowaniu ze środków PFRON-u. W ramach projektu są świadczone usługi asystencji osobistej dla 60 osób niewidomych i słabowidzących, posiadających znaczny lub umiarkowany stopień niepełnosprawności (lub dokument równoważny), zamieszkałych na terenie woj. podkarpackiego. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do kontaktu: tel. 662 177 551, e-mailowego – pznprojekt@gmail.com, lub osobistego. Rekrutacja trwa do wyczerpania miejsc w projekcie, jest także prowadzona lista rezerwowa. 

Uczestnikami projektu mogą być osoby, które są równocześnie uczestnikami WTZ-etów, ŚDS-ów, i innych placówek finansowanych ze środków publicznych, tylko w wypadku nie pokrywania się form wsparcia w których uczestniczą.

Formy wsparcia w ramach projektu: wsparcie specjalisty ds. rehabilitacji podstawowej, który we współpracy z Uczestnikami projektu opracowuje Indywidualny Plan Działania; oraz usługi asystencji osobistej „na miarę” potrzeb Uczestników projektu, świadczone w okresie 1.05.2024 r. – 31.03.2025 r.

Dofinansowanie ze środków PFRON-u wynosi: 1 249 200,00 zł

Całkowita wartość projektu: 1 261 820,00 zł

#opisujemy: na obrazku poniżej znajduje się kolorowy plakat informacyjny o projekcie: „Asystent – moimi oczami”

plakat promujący projekt: "Asystent - moimi oczami" współfinansowany ze środków PFRON-u

#opisujemy: na obrazku poniżej znajduje się kolorowe logo PFRON-u

Ten wpis został opublikowany w kategorii ASYSTENT - MOIMI OCZAMI, Projekty, STRONA GŁÓWNA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.